Ceramiczna mini urna Nature White - Trawa
Ceramiczna mini urna Nature White ma białą powierzchnię z dekoracyjnym paskiem przedstawiającym motyw trawy....
Ceramiczna mini urna Nature White - Trawa
Ceramiczna mini urna Nature White ma białą powierzchnię z dekoracyjnym paskiem przedstawiającym motyw trawy.... Více
Kod: H27568-MI
Miniurna ceramiczna Nature White
posiada matową, białą powierzchnię, na której znajduje się ozdobny pasek w kremowobiałym odcieniu z motywem trawy. Na wieczku znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna jest idealnym sposobem na upamiętnienie bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część popiołu. Każdy ma swoją indywidualną pamiątkę, która pomaga pamiętać o zmarłym.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej duża urna.
Główne Parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Natura, Naturalny pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



