Ceramiczna mini urna Zephyr - beżowa
Ceramiczna mini urna Zephyr ma matową beżową powierzchnię pokrytą piaskiem.
Ceramiczna mini urna Zephyr - beżowa
Ceramiczna mini urna Zephyr ma matową beżową powierzchnię pokrytą piaskiem. Více
Kod: H25820-MI
Miniurna ceramiczna Zephyr
ma matową powierzchnię w beżowym kolorze, która jest pokryta piaskiem. Na wieczku znajduje się własna świeczka do herbaty.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Beżowy
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Piaskowy wygląd |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



