Ekologiczna urna Emelia – beżowa
Ekologiczna urna Emelia – beżowa
Ekologiczna urna Emelia
Ekologiczna urna Emelia ma perłową powierzchnię w beżowym kolorze i jest ozdobiona subtelnym, błyszczącym złotym paskiem wokół urny. Dekoracyjny pasek nadaje urnie elegancki wygląd.
Czym są "urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych źródeł
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Beżowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



