Ekologiczna urna Pierre II – pomarańczowa
Ekologiczna urna Pierre II – pomarańczowa
Ekologiczna urna Pierre II
Ekologiczna urna Pierre II ma ręcznie polerowaną powierzchnię w pomarańczowym kolorze, wykonaną z wapienia muszlowego. Pomarańczowa powierzchnia przypominająca kamień przyciąga uwagę interesującym wzorem.
Czym są „Urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są produkowane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostaje nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana ze źródeł odnawialnych
- Trwałość w suchym środowisku
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Pomarańczowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19,5 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



