Metalowa urna Patina – Liść klonu
Metalowa urna Patina ma patynowaną powierzchnię w kolorze czarnym i zielonym, która jest ozdobiona motywem liścia klonu.
Metalowa urna Patina – Liść klonu
Metalowa urna Patina ma patynowaną powierzchnię w kolorze czarnym i zielonym, która jest ozdobiona motywem liścia klonu. Více
Kod: H830A
Metalowa urna Patina – Liść klonu
ma patynowaną powierzchnię w czarno-zielonym odcieniu, ozdobioną motywem liścia klonu. Motyw liścia klonu jest w złotym kolorze. Patynowana powierzchnia nadaje urnie bardzo piękny wygląd.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Liść klonu |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



