Ceramiczna miniurna Zara – Patynowana
Ceramiczna miniurna Zara ma powierzchnię w czarnym wykończeniu z zielonym patynowanym wzorem.
Ceramiczna miniurna Zara – Patynowana
Ceramiczna miniurna Zara ma powierzchnię w czarnym wykończeniu z zielonym patynowanym wzorem. Více
Kod: H21830-MI
Ceramiczna miniurna Zara
ma powierzchnię w czarnym wykończeniu z zielonym patynowanym wzorem. Na wieczku znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Miniurna pamiątkowa stanowi wyjątkową formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z czułością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest również pasująca urna w większym rozmiarze.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Patynowana |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



