Metalowa urna Klasik – Patynowana
Metalowa urna Klasik ma patynowaną powierzchnię w niebieskim wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z motywem róż.
Metalowa urna Klasik – Patynowana
Metalowa urna Klasik ma patynowaną powierzchnię w niebieskim wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z motywem róż. Více
Kod: H1410Ast
Metalowa urna Klasik
ma patynowaną powierzchnię w niebieskim wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z motywem róż. Pasek dekoracyjny jest w złotym wykończeniu. Urna ozdobiona jest mosiężną płytką na pokrywie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością i trwałością w niesprzyjających warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby mieściły standardowy plastikowy wkład urzędowy. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu przy produkcji urn metalowych, zamykając w ten sposób cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Róża |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



