Ekologiczna urna Nova – Perłowy beż
Ekologiczna urna Nova – Perłowy beż
Ekologiczna urna Nova
Ma matową powierzchnię w odcieniu perłowego beżu, a jej wygląd przypomina powierzchnię kamienia. Dzięki podobieństwu do kamienia wygląda bardzo wyjątkowo.
Co to są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są 100% biodegradowalne w ziemi i jednocześnie bardzo odporne na suche środowisko. Jeśli więc urnę umieścicie gdziekolwiek indziej niż w ziemi, będzie ona nienaruszona. Gdy umieścicie urnę w ziemi, zacznie się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat, aż do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych źródeł
- Odporna na wilgoć
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Beżowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys x Szer) 28 x 19 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



