Metalowa urna Amara II - patyna/pasek
Metalowa urna Amara II ma patynowane wykończenie i jest ozdobiona złotym paskiem z motywem zapiekanki oraz złotą końcówką na pokrywie urny.
Metalowa urna Amara II - patyna/pasek
Metalowa urna Amara II ma patynowane wykończenie i jest ozdobiona złotym paskiem z motywem zapiekanki oraz złotą końcówką na pokrywie urny. Více
Kod: H1721
Metalowa urna Amara II - Patyna/Pasek
ma powierzchnię w stylu patynowanym, ozdobioną złotym paskiem z motywem rowków oraz złotym paskiem wokół podstawy urny. Dodatkowo zdobiona jest złotym czubkiem na wieczku urny.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek, Karbowany |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



