Metalowa urna Faith Patina - Róża
Metalowa urna Faith Patina ma patynowaną powierzchnię w kolorze zielonym i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z motywem róży.
Metalowa urna Faith Patina - Róża
Metalowa urna Faith Patina ma patynowaną powierzchnię w kolorze zielonym i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z motywem róży. Více
Kod: H830-rob
Metalowa urna Faith Patina
ma patynowaną powierzchnię w zielonym kolorze i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z motywem róż. Natryskiwana patynowana powierzchnia i ozdobny pasek tworzą razem piękne połączenie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Patynowana |
| Motyw | Kwiatowy, Róża |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



